Aktualności

Najnowsze aktualności

Grupa Biznes Polska w gronie GAZEL BIZNESU 2010

15 grudnia 2010 r.

Mam zaszczyt poinformować o przyznaniu dla naszej firmy, Gazeli Biznesu - prestiżowej nagrody przyznawanej przez Puls Biznesu dla przedsiębiorstw o wysokiej dynamice rozwoju.

Szczegóły na stronie www.gazele.pl

Akademia Wiedzy w nowej odsłonie

13 grudnia 2010 r.

Platforma e-learningowa pod adresem www.akademia-wiedzy.pl , otrzymała nowy wygląd.

Na platformie znajdziemy szkolenia w formie elektronicznej z zakresu takich kategorii jak : zadządzanie, sprzedaż, marketing, rozwój osobisty, finanse i inne. Każde szkolenie zawiera lektora dla jeszcze lepszego odbioru treści oraz liczne ćwiczenia i zadania utrwalające wiedzę.

Warto dodać, że platforma będzie sukcesywnie powiększana o nowe szkolenia.

Firmowa strona internetowa w 10 minut !

28 lipca 2010 r.

W ramach serwisu galeria-biznesu.pl uruchomiliśmy narzędzie które pozwala w prosty i szybki sposób stworzyć firmową stronę internetową.

W Polsce wciąż mamy wiele firm nie posiadających strony www. Jedną z barier jest myślenie, że to proces czasochłonny i bardzo kosztowny. Postanowiliśmy odpowiedź na potrzeby naszych Klientów uruchamiając kreatora stron www.

 To co nas wyróżnia to niska cena, szybkość konstruowania strony i co najważniejsze, jej unikalność. Wiele firm oferujących tego typu usługę bazuje na kilku szablonach, czego efektem jest praktycznie tak samo wyglądająca strona różnych klientów. W naszym kreatorze skupiamy się na tym aby strona Klienta stała się jego wizytówką i była wyjątkowa, a tym samym kreowała daną markę.

Własną stronę www można założyć rejestrując się na stronie www.galeria-biznesu.pl

Wchodzimy w świat e-learningu - nowy serwis GBP !

22 lutego 2010 r.

Z ogromną przyjemnością komunikujemy o utworzeniu platformy e-learningowej pod adresem www.akademia.gbp.pl.

E-learning to nowoczesna metoda kształcenia, dzięki której możemy odbywać szkolenia bez wychodzenia z biura, dysponując jedynie komputerem i wygodnym krzesłem. To wielka oszczędność czasu oraz pieniędzy a jednocześnie przejmna forma kształcenia, która daje dużo swobody i procentuje już od pierwszych chwil zetknięcia ze szkoleniem.

Na dzień dzisiejszy w serwisie akademia.gbp.pl odnajdziemy 60 szkoleń m.in. z zakresu rozwoju osobistego, negocjacji, sprzedaży, kierowania zasobami ludzkimi, NLP i wiele innych.

Jednocześnie liczba szkoleń oraz zakres tematyczny będzie sukcesywnie powiększany.

Zapraszamy!

200 000 firm w Galerii Biznesu!

8 września 2009 r.

Już ponad 200 tys firm odnajdziemy w bazie serwisu galeria-biznesu.pl. Wciąż rosnąca popularność jest wynikiem zaufania Klientów oraz skuteczności serwisu jako medium reklamowego w internecie.

Serwis GALERIA-BIZNESU.PL istnieje na rynku od 2006 roku. Od tamtej pory z sukcesami łączy kupujących i sprzedających. Serwis ułatwia poszukiwanie informacji o polskich firmach, ich produktach i usługach. Pozwala dotrzeć pod wskazany adres, zaplanować trasę dojazdu czy znaleźć numer telefonu do konkretnej firmy. Wysoka jakość usług wynika z połączenia nowoczesnych technologii z obowiązującymi trendami branży reklamowej. Stawia nas to w czołówce serwisów reklamowych w kraju. Wsłuchujemy się w potrzeby klienta z prawdziwą pasją i skupiamy się na tworzeniu dobrego produktu. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami przyniesie Państwu wymierne korzyści i stanie się dla Państwa firmy kluczem do zdobycia nowych klientów. 

Ponad 20 000 porad na prawnie.pl!

15 czerwca 2009 r.

Serwis prawnie.pl dzięki któremu można uzyskać pomoc prawną on-line, zgromadził już w swojej bazie ponad 20 000 porad!

Prawnie.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu możemy szybko i bez wychodzenia z domu, zaczerpnąć pomocy prawnej. Warto wspomnieć, że usługa jest o wiele tańsza niż w przypadku korzystania z ofert kancelarii prawnych. Rejestracja na prawnie.pl umożliwia dostęp już do ponad 20 tys porad prawnych w formie pytań i odpowiedzi. Dodatkowo użytkownik ma możliwość zadania własnego pytania za pośrednictwem strony www. W serwisie odnajdziemy też sporą dawkę artykułów, aktów prawnych, czy wzorów pism do pobrania.

Nowa galeria-biznesu.pl!

19 marca 2009 r.

Zupełnie nowa, odświeżona, rozbudowana i bardziej przyjazna wersja serwisu galeria-biznesu.pl wystartowała!

Galeria Biznesu to baza firm oraz ich produktów i usług. W serwisie szybko i łatwo odnajdziemy produkt, który:

a) spełnia nasze aktualne potrzeby i oczekiwania
b) jest najbliżej nas
c) jest najtańszy

Zapraszamy również firmy, które chcą zaprezentować Swoją ofertę na łamach naszego serwisu.

GBP – największym dostawcą usług informacyjnych w Polsce!

30 października 2008 r.

Według badań przeprowadzonych przez PM Group wśród 700 przedsiębiorstw biorących udział w przetargach publicznych – okazało się że, firma Grupa Biznes Polska sp. j. i jej serwis www.biznes-polska.pl jest najbardziej znanym vortalem informacyjnym tego typu w Polsce.

Z badań wynika że:

  • znajomość marki zadeklarowało ponad 83% badanych przedsiębiorstw;
  • korzystanie z usług serwisu biznes-polska.pl zadeklarowało ponad 39% badanych przedsiębiorstw; podczas gdy z pozostałych 5 serwisów konkurencyjnych łącznie korzysta jedynie 13% badanych;
  • wśród przedsiębiorstw aktywnie korzystających z serwisu biznes-polska.pl aż 82% z nich oceniło serwis dobrze i bardzo dobrze.

Wyróżnienia: